ASTERIA vila  

Klimatizace Bazén Výhled na moře
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Doporučujeme pronájem auta, I pro náročné, Klimatizace, Oblíbené - rezervujte včas, Vhodné pro rodiny s dětmi, Výhled na moře,

Informace o ubytování

až 6 lůžek
bez stravování

Poloha

vily Andromeda, Cassiopeia a Aquarius jsou postaveny ve svahu v okrajové části staré vesnice Spartochori, která je největší a stále ještě velmi tradiční vesnicí kouzelného ostrova Meganissi. Vilky Andromeda a Cassiopeia mají nádherný panoramatický výhled do krajiny a na moře. Na nejbližší pláž Spilia, která je pod vesnicí Spartochori, se dostanete chůzí ze svahu asi za 20 minut. Nahoru budete potřebovat asi 30 minut. Malý obchod, kde nakoupíte potraviny je ve vesnici.

Ubytování

vilky působí velmi krásně, jsou postaveny z tradičních materiálů - z kamene ze dřeva. Každá má svůj vlastní bazén s jacuzzi, prostor na grilování a místo na parkování.

Vilka Andromeda má 3 ložnice a 3 koupelny, vilka Aqarius má 3 ložnice a 2 koupelny a vilka Cassiopeia má 2 ložnice a 2 koupelny. Vilky jsou vybaveny dobře a moderně zařízenou kuchyní (včetně lednice, sporáku, mikrovlnky, základního nádobí) a pračkou. Ve vile je TV/DVD/CD/rádio, sejf, klimatizace a fén. Každá vila má alespoň jednu koupelnu s jacuzzi, ostatní koupelny v domě bývají zpravidla se sprchou. Vily mají prostorné terasy a balkóny, odkud je nádherný panoramatický výhled do kraje nebo na moře.

Shrnutí

krásné luxusní ubytování, které Vám umožní strávit na kouzelném ostrově Meganissi opravdu nezapomenutelnou dovolenou. Doporučujeme pronájem auta s přistavením na letišti, kde můžete auto i odevzdat.

Vzdálenosti

od pláže a od přístavu Spilia: cca 1,2 km.
od dalších pláží: cca 3,5 km.

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny First Minute zájezdů v ceníku odpovídají nejvýhodnějším podmínkám - nejvyšší možné slevě pro daný okamžik, včetně věrnostní slevy Moje Viamare.
Ceny zájezdů Veselé Léto (VL) jsou v ceníku již po slevě.

Další informace k cenám

7 důvodů proč VTT

28 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

0 hodnocení

Mapa

Poloha hotelu není známa / Poloha hotelu není zveřejněna. Zobrazit velkou mapu

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour